ЗамовитиЦіна від: 185 грн

Для чого потрібен куточок споживача

Куточок споживача або куточок покупця обладнується на вимогу та відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” у кожному торговому об’єкті або підприємстві, що займається наданням послуг населенню – ресторану, аптеці, офісу. Він надає необхідну інформацію про саму організацію, містить книгу скарг та пропозицій, правила торгівлі, інші документи організації. Перелічені документи подано кожен окремо. Тут покупець може прочитати про свої права, дізнатися правові способи у вирішенні ситуацій, а підприємець уникне штрафу, завдяки наявності куточка.

Куток покупця, виготовлення його в Харкові

Ми виготовляємо “Куточок покупця” або “Куточок споживача”, які містять кишені з прозорого акрилу (оргскла, пластику ПВХ) для розміщення документів стандартного формату А4 та А5, а товщина їх може бути різною. Враховуємо побажання клієнтів щодо кольорової гами та розмірів при їх виробництві. Розміри конструкції можуть бути довільними, як і розташування кишень інформації. Для виробництва застосовуємо пластик ПВХ або композитні листи. Акрилові кишені кріпляться за допомогою двостороннього скотчу, а текст та інша рекламна інформація наноситься плівкою Oracal, що самоклеїться, або за допомогою ультрафіолетового друку.

Вимоги до куточка споживача

Він розміщується на чільному місці з вільним доступом до нього, щоб за бажання покупець міг легко скористатися необхідним документом. Торгові компанії вказують у ньому перелік товарів, що підлягають поверненню чи обміну, інформацію із зазначенням сезонного терміну та переліком сезонних товарів, гарантійні строки на цей товар. Також надається інформація щодо продажу непродовольчих товарів особливої ​​групи. На стенді вказується копія документа про держреєстрацію, копію документів платника єдиного податку або ПДВ, патенти, ліцензії тощо. Виділяється місце для вказівки адреси та номерів телефонів державних органів контролю.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ КУТОЧКІВ СПОЖИВАЧА