ЗамовитиЦіна від: 850 грн

Штендер металевий, де його застосувати?

Штендер, у перекладі з німецької – стійка, а народна назва спотикач, мимохідь – так називають рекламно-інформаційну конструкцію, що застосовується для зовнішньої реклами. Особливу популярність знайшов у власників магазинів, ресторанів, кафе і т.д., оскільки є доступним та ефективним способом оволодіти увагою потенційного клієнта, зробити його своїм споживачем. Можливість мобільного переміщення дозволяє встановити його в найлюднішому місці та охопити інформацією максимальну кількість пішоходів. Рекламний штендер розрахований на ту частину неуважних перехожих, які впираються у вивіску, тільки потім вирішують відвідати заклад, стати його постійним клієнтом. Традиційно встановлюють неподалік входу до закладу, біля тротуару або дороги. Для більш точного напряму клієнта до установи зазвичай малюють вказівну стрілку в напрямку входу. Оскільки жоден бізнес не може розвиватися без реклами товару чи послуги, штендер призначений дати новий імпульс розвитку бізнесу. Він доносить інформацію з назвою установи, її логотипом, контактними даними, інформацією про розпродаж, акції.
Ми орієнтуємося та цінуємо як оптових, так і роздрібних клієнтів, підходимо творчо до кожного конкретного випадку. Купити штендер можна в одиничному екземплярі з унікальним дизайном, але можна замовити кілька штук із необхідною інформацією.

Виготовлення штендерів нашою компанією

Ми виготовляємо каркас із тонкостінного металу, тому переносна конструкція одночасно легка та міцна. Виготовляємо металеві конструкції наступних видів:

  • А-подібні;
  • Т-подібні;
  • Штендер скріпка.

Перед замовленням проводимо консультації щодо правильності вибору рекламного носія.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ МЕТАЛЕВИХ ШТЕНДЕРІВ