ЗамовитиЦіна від: 50 грн

Офісні таблички та бізнес

Статистика вказує на взаємозв’язок розвитку, просування, збільшення продажів у бізнесі із табличками для офісу. Навігаційні таблички це підсвідомий рекламний навігатор у структурі бізнесу. Вони можуть бути розміщені на фасаді будівлі, на дверях офісу, можуть стояти на столі.
У будь-яких установах використовуються таблички на двері, що показують назву кабінету, і кожна організація використовує таблички із зазначенням режиму роботи. Вивіска це особа установи чи компанії, яка формує уявлення про них. Достатньо одного погляду на будь-яку рекламну табличку, щоб склалося загальне уявлення про організацію.

Види офісних табличок

Народна приказка каже, що зустрічають по одязі, тому красива сучасна вивіска запам’ятовується. Вона може бути виконана як з латуні, так з пластику, але за сучасними технологіями, що має яскравий вигляд, що притягує. Наша компанія виробляє наступні види офісних табличок, крім перелічених вище:

 • інформаційні;
 • пожежні;
 • забороняючі;
 • попереджувальні;
 • дверні;
 • відкрито/закрито;
 • вхід заборонено;
 • ведеться відеоспостереження;
 • з охорони праці;
 • настінні;
 • нестандартні.

Матеріал для виготовлення офісних табличок

Ми виготовляємо цю продукцію різного виду. Для її виконання використовуємо якісні матеріали – ПВХ пластик, скло, акрил, дзеркало, метал, латунь, нержавіюча сталь. Застосовуємо новітні технології для нанесення рекламної інформації. При виготовленні виробів на металі використовуємо хімічне та механічне гравіювання. Кожен бажаючий оформити замовлення нашої компанії знайде прийнятну собі вартість продукції. Найдешевшим видом виробів буде друк на плівці, а дорогим та довговічним УФ друк.

Виготовлення інформаційних табличок

Залежно від контенту таблички мають інформаційний, довідковий чи рекламний характер. Разом з цими бувають різного зовнішнього вигляду: суворі однотонні, яскраві та помітні, хитромудрі, із застосуванням графічного зображення тощо.

Одна з головних вимог у виготовленні інформаційних табличок – довговічність та стійкість матеріалу до зовнішніх факторів, що особливо актуально під час встановлення вуличних адресних чи рекламних табличок.

Рекламна компанія ADSOLUTION – один із великих лідерів з виробництва та встановлення зовнішньої та внутрішньої реклами. Наявність технологічного обладнання дозволяє виготовити конструкції будь-якого типу складності та розміру. У виготовленні використовуються такі матеріали як метал, скло, дзеркало, пластик. У компанії надається послуга виїзду монтажної бригади для проведення виміру, встановлення обраної таблички та демонтажу попередньої реклами.

Варіанти виготовлення реклами

Залежно від місця розташування та виконання необхідних функцій, таблички в Харкові ADSOLUTION можна замовити кількох видів.

Інформаційні таблички

Призначені інформувати потенційних клієнтів про місце розташування офісу. Їх встановлюють у торгових центрах, готелях, офісних будинках, торгових центрах. Виконані в одному загальному стилі, що гармонує з дизайном усередині приміщення. Можна виготовити зі змінною інформацією, наприклад, ім’ям та прізвищем співробітника, посаду або вказують особливості пересування по офісу.

Адресні таблички

Важливий елемент зовнішньої навігації. Можуть позначати адреси житлових будинків, офісів, магазинів чи організацій, місце їх розташування у торгових та бізнес-центрах. При виготовленні табличок в компанії ADSOLUTION використовуються міцні матеріали з насиченою палітрою кольорів, завдяки чому реклама тривалий час зберігає початковий вигляд незалежно від зовнішнього впливу. Виглядають насиченими, яскравими та запам’ятовуючими. Можна замовити табличку з назвою вулиці, номером будинку, покажчиком руху, рекламним написом.

Фасадне оформлення табличками

Містить ключову інформацію про організацію, наприклад, логотип, режим роботи, назву компанії та ін. Це повинна бути стильна і помітна реклама з фразами, що запам’ятовуються, зображенням. Клієнт може самостійно вибрати розмір, колір та шрифт тексту. Додатково встановлюється підсвічування, його автоматичне включення.

Варіанти табличок для офісу

Таблички на замовлення містять назву компанії, реквізити, покажчики, визначають місця загального користування, використовуються для стендів. Обов’язково повинні бути зрозумілими, легко читаються. Велику роль грає оформлення та виконання, акцентуючи увагу на особливості компанії. Виготовляються з алюмінію, акрилу, скла, ПВХ. Виготовляються на замовлення та опрацьованим дизайном у кожному окремому випадку.

Спосіб оформлення замовлення таблички

Замовити табличку або будь-який інший вид реклами можна, оформивши онлайн заявку на сайті. Для цього необхідно вказати вид бажаної реклами, розміри та варіанти передбачуваного дизайну. У ADSOLUTION клієнти можуть надати бажаний варіант, замовити індивідуальний дизайн.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ ОФІСНИХ ТАБЛИЧОК