ЗамовитиЦіна від: 700 грн/кв.м

Вивіски таблички – бюджетна реклама

Найдоступніший метод просування товару через зовнішню рекламу чи рекламу у освітленому приміщенні. Спочатку увагу потенційного клієнта привертається табличкою, яка фіксує у ньому погляд. Правильно створена і оформлена за правилами реклама формує необхідне уявлення про бізнес, що просувається. Можна використовувати будь-який фасад будівлі для збільшення припливу клієнтів за допомогою таких рекламних носіїв.

Вивіски фасадні, їх призначення

Кожен користується такими вивісками щодня – з них ми дізнаємось назву вулиці, магазину, державної установи, офісу тощо. Великі компанії оформляють фасадні таблички відповідно до існуючих вимог. Просування бізнес-початківця або невеликої компанії часто залежить від дизайну та якості рекламної конструкції. Мета фасадної вивіски в бізнесі – доступне та запам’ятовується повідомлення інформації про необхідність відвідування саме цього закладу.

Вивіски для зовнішньої реклами

Зовнішня реклама виконує дві основні функції у просуванні бізнесу – інформаційну та рекламну. Як мовиться в прислів’ї – театр починається з вішалки, так бізнес починається з реклами. Грамотне початкове оформлення та монтаж забезпечують розвиток бізнесу за такими параметрами:

  • відомо про географічне розташування компанії;
  • привертають увагу до рекламованої компанії;
  • створюють гідний ними дж товару або послуги;
  • гідно виділяють компанію на фоні конкурентів.

Нюанси виробництва зовнішньої вивіски

Для виготовлення табличок використовується ПВХ пластик завтовшки 3-6 мм залежно від розміру конструкції. Для нанесення інформації застосовуються такі методи:

  • друк на плівку з наступною накаткою на ПВХ пластик – метод доступний усім за вартістю, але з відносно коротким терміном експлуатації, 3 роки;
  • ультрафіолетовий друк, який гарантує довговічність табличці – за рік друк вигоряє лише на 3%, одночасно підвищується вартість вивіски.

Ультрафіолетовий друк використовується у тому випадку, коли розмір вивіски не перевищує 1,2м*2,44м. Перевагою другого способу є стійкість до погодних умов.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ ВИВІСОК ТАБЛИЧОК