ЗамовитиЦіна від: 1200 грн

Ростова фігура – унікальне рекламне рішення

Ви замислюєтеся над тим, як привернути увагу потенційного клієнта? Дизайнери та маркетологи подбали про це для вас – створили унікальний рекламний пересувний щит у вигляді ростової фігури. За формою, вигляду вони дивують різноманітністю з неповторним дизайном, яскравим сюжетом, що запам’ятовується, розмірами близькими до натурального зростання. Всі ці дані покликані до одного – ефективно впливати на свідомість людини, сформувати в сприйнятті людини незабутній рекламований образ. Дана конструкція відноситься до POS-матеріалів, мета яких використовувати ростові фігури для залучення покупця до все більшої витрати грошей на покупку. Грамотно розставлені на території магазину, вони звертають увагу покупця на конкретний товар і схиляють його до покупки. Попадаючись на очі на лічені секунди, правильно розставлені і правильно оформлені, значно збільшують торговий прибуток. За таку допомогу їх називають “німими продавцями”. Іноді достатньо поставити зображення людини біля ресторану або кафе, що тримає келих у руці, щоб привернути увагу клієнта краще ніж традиційною вивіскою на фасаді. Розміщують бодистенд на підлозі, вітрині, прилавку як усередині приміщення, так і поза ним. Місця застосування рекламних конструкцій різноманітні – магазини, АЗС, аптеки, торгові зали, офіси, зали кафе та ресторанів. Їх ділять на два види – внутрішні, що виготовляються з твердого картону або пластику і зовнішні, що випускаються тільки з пластику.

Ростові ляльки, технологія їх виготовлення

Образ людини чи іншого персонажа вирізається із плоского щита, має жорстку основу. Сама основа ростової фігури виробляється стійкою, застосовною для вуличного використання, але в разі потреби вона додатково ускладнюється. Для зовнішньої реклами застосовується пластик ПВХ з товщиною 4-5 мм, на який наноситься УФ друк. В іншому варіанті виробництва використовується алюмінієвий композитний матеріал, на який також наноситься УФ друк. Для виготовлення основи ростової фігури застосовується квадратна труба, що забезпечує підвищену стійкість конструкції. Для запобігання виникненню в процесі експлуатації корозії та іржі, труба грунтується та фарбується. У разі необхідності роз’ємного з’єднання, ростова лялька кріпиться до основи труби спеціальними застібками, що самоклеяться.
У виробництві рекламних зображень для приміщення використовується використовується ПВХ пластик з товщиною 4 мм або жорсткий картон товщиною 3 мм з УФ печаткою.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ РОСТОВИХ ФІГУР