ЗамовитиЦіна від: 28 грн/см

Букви об’ємні світлові, реакція на них людини

Барвисті, яскраві, неймовірно популярні, ексклюзивні світлові конструкції заявляють привселюдно про рекламовану продукцію або послугу. Вони підсвідомо впливають на сприйняття людини та її подальшу поведінку. Схема роботи букв з підсвічуванням:

  • привернути увагу;
  • підігріти інтерес;
  • сформувати бажання;
  • створити мотивацію;
  • включити дію.

Об’ємне лицьове підсвічування гарантує якісну рекламну роботу як у приміщенні, так і в зовнішній рекламі.

Секрети виготовлення об’ємних букв

Передня поверхня літери, її обличчя, виготовляється з молочного акрилу з подальшим обклеюванням кольорової світлорозсіюючою плівкою. Ще варіант для обробки – вживання кольорового акрилу.
Для виготовлення бічної частини застосовується ПВХ 3-4 мм, яка потім обклеюється кольоровою плівкою або проводиться фарбування фарбою.
Задня поверхня символу виготовляється з ПВХ 4-5 мм.

Об’ємні літери з внутрішнім підсвічуванням, призначення

Ведення бізнесу без відповідного рекламного просування практично можливим неможливо. Об’ємні символи відносяться до класичних технологій виготовлення реклами, тому що те, що бачать наші очі, запам’ятовується краще і свідомість людини легко сприймає зорові образи. Для збудження інтересу об’єкт підсвічується, яскраво виділяючись і натомість затемненого простору. Таким чином, привертаючи увагу світлова вивіска залишить пропоновану інформацію в підсвідомості людини. Ми виконуємо підсвічування за допомогою світлодіодних модулів, що живляться від напруги 12/24 вольт.

Для того, щоб рекламі бути в центрі уваги людини цілодобово, ми пропонуємо встановлення сутінкових датчиків, що працюють у режимі день-ніч. Ми розробляємо рекламні вивіски індивідуально, з урахуванням побажань наших клієнтів та із застосуванням практичного досвіду наших майстрів.

Букви з контражурним підсвічуванням, де вони застосовуються?

Контражурне підсвічування – це сучасна технологія створення вишуканих та популярних рекламних вивісок. Утворюючи світловий німб навколо непросвітних літер із дерева, чорного ПВХ, акрилу металізованих кольорів, візуально їх збільшує, притягує погляди до реклами, формує необхідне її сприйняття. Підходить як для зовнішньої реклами, так одночасно є відмінним рекламним рішенням усередині приміщення, де є додаткове освітлення.

Букви об’ємні світлові, їх призначення

Це маркетинговий продукт, мета якого створити працюючу рекламу, прискорити розвиток бізнесу, простимулювати продажі, сформувати або осучаснити обличчя торгової марки. Відмінно виконає покладену місію у громадських місцях, де є велика кількість людей. Поступово притягне “холодних” клієнтів, які встояли від реклами, що просувається по ТБ і ЗМІ. За рахунок своєї яскравості забезпечить перевагу рекламованого продукту в умовах жорсткої конкуренції.

Об’ємні літери, нюанси виготовлення

Непросвітне обличчя літери з контражуром набуває бажаного кольору завдяки використанню кольорової плівки Oracal або фарбуванню. Більш надійним способом надання їм кольору і більшим вибором тонів має фарбування. За потреби ми забезпечуємо легку добірку фарби необхідного відтінку.
Бокову частину символу виготовляють із ПВХ обклеєного плівкою, пофарбованого, металу чи дерева.
Задня поверхня виготовляється з молочного акрилу, що рівномірно розсіює світло.
Глибина літери може змінюватись від 60 до 150 мм.
Підсвічування реклами здійснюється універсальним джерелом світла – світлодіодними модулями, які гарантують мінімальне споживання світлової енергії та зводять до мінімуму витрати на обслуговування вивіски.

Букви для вивіски бюджетного класу

Якщо ви бізнесмен-початківець, то ця реклама для вас. Найоптимальніший варіант для обмеженого бюджету, якому дуже потрібна реклама в подальшому розвитку бізнесу. Невелика за вартістю вивіска допоможе залучити до рекламованих послуг або товару потенційних клієнтів. Такі літери стануть окрасою будь-якого офісу, прикрасять зону ресепшен, зону обслуговування клієнтів у кафе, ресторані, магазині чи бутику. Є бюджетним інструментом підтримки фірмового стилю компанії. Об’ємні літери найбільше застосовують для оформлення місць продажу, рекламних вітрин, стендів, табличок, банерних розтяжок. Часто виконують функцію навігації – залучаючи до магазину, кафе чи салону клієнтів. Ростові фігури, покажчики, таблички, наклейки, розташовані поруч із рекламованою продукцією, добре мотивують покупців робити покупки. Багато покупців заходять до магазину завдяки вивісці, статистика стверджує, що таких 50% від загальної кількості закладів.
Цей різновид реклами підходить як зовнішнього, так внутрішнього розміщення.

Об’ємні літери, всі нюанси виготовлення

При виробництві рекламної конструкції не використовується ніяке підсвічування, за рахунок чого знижується вартість виготовлення. Але своє функціональне призначення такі вивіски виконують на 100%.
Найчастіше літери виконуються з пластику ПВХ товщиною 4-6 мм, що має невелику вагу. Знаки, що виготовляються, додатково декорують або захищають. Для декорування використовують акрил золотого або срібного кольору, це додає трохи вартості, зате привабливість підвищується в рази. Колір літери формується завдяки кольоровій плівці Oracal або фарбуванню фарбою. Варто підкреслити, що обклеювання більш дешевий спосіб, але й менш довговічний. Ми завжди радимо нашим клієнтам фарбувати літери, хоча коштує це трохи дорожче, але час експлуатації більш довговічний, та й вибір кольорів набагато ширший.
Бічні поверхні також обклеюються в тон із основним кольором літер. Бокове обклеювання одночасно служить захистом від зовнішнього на вивіску.
Висота символів може досягати 2000 мм.

Гарантія на об’ємні світлові літери

Гарантійний термін на цілісність конструкції складає 2 роки, а на світлову частину конструкції ми гарантуємо на 3 роки. Ми гарантуємо фактичний термін експлуатації світлової конструкції, що становить не менше 7 років, допомагаючи поєднати іміджеву та функцію, що продає, нашим клієнтам.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ БУКВ З ЛИЦЬОВИМ ПІДСВІЧУВАННЯМ