Всім відомо, що реклама в сучасному світі відіграє ключову роль у ринковому просуванні будь-якого товару або нової послуги. В умовах постійно зростаючої пропозиції, коли перед споживачем відкривається безмежний вибір, дуже важливо заволодіти його увагою, зацікавити і переконати зробити вибір на свою користь.

Таке завдання під силу лише професійним рекламним агентствам, в яких працюють не просто кваліфіковані фахівці, а люди творчі, талановиті, які вміють не тільки генерувати креативні ідеї, а й успішно втілювати їх у життя, завжди домагаючись бажаного результату.

Рекламне агентство, ціни та послуги

Саме за таким принципом будує свою роботу рекламно-виробнича компанія ADSOLUTION. Компанія” ADSOLUTION” вже більше 8 років здійснює виготовлення зовнішньої реклами в Харкові. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому всі наші проекти можуть бути виконані “під ключ” – включаючи повний комплекс послуг зі створення дизайну, власне виробництва та монтажу будь-яких видів зовнішньої реклами – вивіски з об’ємних літер або світлового короба, великої наземної чи дахової конструкції.

Зовнішня реклама включає у собі цілий комплекс рекламних носіїв, розміщених на рухомих чи нерухомих об’єктах поза приміщеннями. ADSOLUTION здійснює виготовлення зовнішньої реклами, найбільш популярними видами якої є:

рекламні вивіски;

світлові короби;

об’ємні літери;

дахові установки;

козирки;

стели;

панель-кронштейни;

штендери;

таблички на будівлі, планшети;

банери, рекламні плакати.

Більш ніж 8-річний досвід роботи у сфері виробництва зовнішньої реклами дозволяє нам пропонувати рекламні конструкції гарантованої якості за прийнятними цінами. Вартість на кожен з видів реклами варіюються в залежності від матеріалів, розміру конструкції та складності виготовлення.

Рекламно-виробнича компанія ADSOLUTION

Виходячи з запитів і фінансових можливостей кожного конкретного клієнта, ми розробимо найбільш оптимальну концепцію зовнішньої реклами, підберемо раціональний комплект матеріалів – доступного цінового рівня, але при цьому відповідає всім вимогам щодо довговічності, атмосферостійкості, безпечних в експлуатації та відповідних протипожежних норм. Грамотно виготовлена ​​та надійно змонтована нашими фахівцями вивіска без проблем прослужить Вам довгі роки, а якщо виникне потреба у її оновленні чи ремонті, професіонали компанії ADSOLUTION завжди готові прийти на допомогу.

Рекламні агенції повного циклу в Харкові

Ви чули думку, що послуги професіоналів дорого коштують? Насправді все навпаки — саме завдяки залученню фахівців найвищого класу можна заощадити чимало коштів та часу, отримати ретельно опрацьований та оптимізований рекламний продукт, який стане високоефективним інструментом для успішного просування бізнесу. Бажаєте, щоб Ваша вивіска не загубилася в безликій строкатій масі, а була завжди помітною з першого погляду? Тоді замовте її в ADSOLUTION – ми знаємо, як досягати успіху!

Зовнішня реклама – це складовий процес, у якому ми почуваємося як риба у воді. ADSOLUTION створює та виробляє максимально якісну продукцію у сфері зовнішньої реклами для своїх клієнтів. Власне виробництво з можливістю виготовлення широкого спектру рекламних матеріалів дозволяє нам підбирати оптимальний варіант для кожної конкретної ситуації нашого клієнта. Наприклад, для невеликого продуктового магазину, розрахованого на обслуговування певної території, цілком достатньо виготовлення невеликої, але яскравої та привабливої ​​вивіски з об’ємних букв, інформативного штендера та кількох рекламних плакатів. Якщо йдеться про великої організації – банку чи виробничому підприємстві, рентабельним стає використання дахових установок, розтяжок над дорогами та інших засобів зовнішньої реклами, розрахованих працювати у загальноміському масштабі.

Зовнішня реклама – це наш профіль. ADSOLUTION набув великого досвіду у виробництві рекламної продукції в Харкові та по Україні

Зовнішня та інтер’єрна реклама у Харкові від ADSOLUTION

Перелік виробів, який виготовляє відділ зовнішньої реклами дуже широкий:

лайтбокси (світлові короби зі світлодіодним підсвічуванням) для використання всередині приміщень, а також зовні;

– вивіски для кафе, магазинів, салонів краси, перукарень, аптек,держустанов та інших організацій (виконання в будь-якому варіанті – від найпростіших на банерній тканині до світлових вивісок зі світлодіодним підсвічуванням та об’ємними літерами);

– штендери (вуличні виносні рекламні конструкції, що розміщуються в пішохідній зоні – дерев’яні, крейдяні, складні);

– таблички (адресні, на двері, фасадні, інформаційні, навігаційні, з вказівниками, з номерами, настільні, «відкрито / закрито», пожежні, за технікою безпеки, що забороняють, на будинок тощо) – виготовлення табличок становить значну частку в роботі відділу

З чого почати?

Порядок дій під час оформлення заявки на розрахунок вартості

Найчастіше перед Замовниками зовнішньої реклами незмінно виникає низка організаційних питань. З чого почати? Яку інформацію потрібно надати підряднику для об’єктивного підрахунку вартості? Як вибрати оптимальний вид зовнішньої реклами у співвідношенні ціна-якість? У яких випадках потрібний паспорт реклами? та ін.

Реклама ADSOLUTION надає дружню та гнучку можливість розрахувати повну вартість всього комплексу робіт, а також отримати безкоштовну професійну консультацію. У нас Ви зможете зробити це найзручнішим для Вас способом. Порядок дій під час оформлення заявки на розрахунок вартості такий:

Зателефонуйте безпосередньо нашому спеціалісту або замовте зворотний дзвінок – Вам передзвонять протягом 10 найближчих хвилин!

Оформить запит через просту форму on-line заявки або надішліть пропозицію на e-mail

Важливо розуміти, що оперативний розрахунок вартості здійснюється лише за наданням Вами наступної інформації:

  1. Попередній опис та розміри вивіски
  2. Висота та місце розташування (бажано прикріпити фото)
  3. Наявність або відсутність дизайн-проекту (якщо є, бажано прикріпити файли)
  4. Ваші контактні дані (назва організації, телефон та ім’я контактної особи)

При отриманні зазначеної вище інформації, наша пропозиція щодо вартості та термінів виготовлення буде підготовлена ​​для Вас протягом найближчого часу!

Якщо у Вас немає всієї необхідної інформації – зателефонуйте, і ми обговоримо весь спектр поставлених завдань. Всі консультації здійснюються абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Ми гарантуємо адекватні ціни, прозорість роботи, дотримання термінів виконання та якісний результат