ЗамовитиЦіна від: 15 000 грн

Неонова вивіска

Вивіски з неону виділяється своєю яскравістю та барвистим зовнішнім видом. Чудово прикрашають фасад і ніколи не виходять з моди, а навпаки з кожним роком користуються все більшою популярністю. Реклама з неону відмінно виділятиме вас на тлі конкурентів і залучатиме все більше аудиторії.

Виготовляється зі скляних трубок, заповнених газом, через який пропускається струм, що змушує його світитися певним кольором. Технологія виготовлена неону перевірена десятиліттями і з кожним роком набирає ще більшої популярності.

Гнучкий неон

Зовні і всередині приміщення відмінно підійде не вибагливий до умов гнучкий неон.

Є системою світлодіодів, які розташовані всередині ПВХ трубки з певною періодичністю. Трубка забезпечує максимальну герметичність неонового шнура зі світлодіодами. Так само цей вид неону називається холодний неон через те, що трубка не випромінює тепло.

Чому варто замовити вивіску з неону?

Згідно з дослідженнями 2018 року – вивіски з неону займають перше місце серед світлової реклами. Неон довговічний, мало ламається, зупиняє у собі погляд. Термін служби неонових ламп не обмежений. Відомі вивіски, що працюють уже понад 50 років. Світіння видно не лише вночі, а й вдень.

Тому коли стоїть питання вибору: “Чим привернути увагу до закладу?” найчастіше вибирають неон.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ ВИВІСОК З НЕОНУ