ЗамовитиЦіна від: 19 000 грн

Тротуарне панно – сіті лайт

Їх встановлюють у центральній частині міста на тротуарах із жвавим пішохідним рухом, вздовж проїжджої частини дороги. Як різновид можуть виступати як вбудована частина павільйону, кіоску, зупинки очікування міського транспорту. У перекладі з англійської означає центр міста і світло, тобто світловий носій рекламної інформації, що знаходиться в центрі міста. Є різновидом лайтбоксу, що яскраво, яскраво привертають увагу в будь-який час доби. Формують імідж рекламованого товару/послуги чи компанії, підвищують інтерес споживача до цієї інформації.

Сітілайт, його технічна характеристика

Світловий короб є алюмінієвою конструкцією, яка закріплюється на несучій жорсткій металевій рамі. Висота ніжки варіює до 600 мм, може змінюватись в залежності від побажань замовника. Ми використовуємо профіль Клік-система, який дозволяє фахівцю замінити постер протягом 5 хвилин, а можливість стороннього втручання зводиться практично до нуля. На відкриті поверхні встановлюється прозорий ПВХ пластик, що захищає зображення, а застосування молочного акрилу рівномірно розсіює світло.

Розмір рекламної площини 1,2×1,8 м, висота якої розташовується на рівні очей людини з метою встановлення контакту зображення з поглядом потенційного споживача. Наша компанія виготовляє та встановлює односторонні та двосторонні сітілайти, що мають внутрішнє підсвічування. Для підсвічування використовуємо світлодіодні лампи (від 4 до 6 штук) або світлодіодні модулі. Односторонні конструкції кріпляться до стіни або утримуючої конструкції. Двосторонні ставляться на ніжку висотою до 600 мм, їх перевагою є огляд рекламного поста з будь-якого боку не лише пішоходами, а й автомобілістами.

За бажанням клієнта можемо пофарбувати сітілайт у порошкову фарбу, яка підвищує захисно-експлуатаційні та декоративні властивості конструкції. Ми здійснюємо високоякісне виготовлення та монтаж рекламних конструкцій сітілайт у м. Харків. Конструкції відносяться до мережного маркетингового інструменту ведення бізнесу та розміщуються мережевим чином містом. Якщо ви хочете замовити сітілайт за доступною договірною ціною, то у нас є вигідні пропозиції для покупців.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ РЕКЛАМНИХ ЩИТІВ СІТІЛАЙТ