монтаж демонтаж обслуживание рекламных конструкций

Монтаж зовнішньої реклами

Монтаж рекламних конструкцій – завершальний процес у технологічному процесі створення реклами. Наша компанія створює вивіски не лише як рекламно-інформаційний продукт певної компанії, а й як елемент естетичного оформлення міста. Ми знаємо, як правильно змонтувати стійку, помітну вивіску, незалежну від погодних умов, експлуатаційний термін якої вас радуватиме.
Але минає певний час, вивіску необхідно оновити відповідно до вимоги часу на більш сучасну.

Демонтаж зовнішньої реклами

Демонтувати рекламу самостійно не завжди виходить, тому необхідно залучати до справи професіоналів. Можемо сказати, що на безпечний демонтаж вивіски йде часу, знань, зусиль стільки ж, скільки її монтаж. Скористайтеся послугою замовлення одночасного монтажу та демонтажу рекламної конструкції, що дозволить заощадити для бюджету певну суму.

монтаж демонтаж обслуживание рекламных конструкций
монтаж демонтаж обслуживание рекламных конструкций

Ремонт рекламних вивісок

Поточний ремонт реклами здійснюється за необхідності. Бажано щорічно проводити плановий профілактичний огляд рекламних конструкцій, найкраще робити це навесні. Ми здійснюємо професійне чищення та миття конструкцій для реклами, із застосуванням сучасних технологій. Надаємо послуги з абонентського обслуговування та відвідування об’єктів за розкладом.

Вартість виїзду нашого майстра на машині з використанням сходів, що детально прораховується після огляду об’єкта та всього спектру робіт, мінімальна вартість становить 800 грн.
Вартість виїзду майстра для заміни електрики на об’єкті з використанням сходів детально виводиться після встановлення причини поломки. Мінімальна вартість складає 1300 грн.